2020 © Copyright

Hakkımızda

Hakkımızda

DEĞİŞİME GİDEN YOLLAR İÇİN

Firmamız 1990 yılında Ramazan Kurt tarafından "Ramazan Kurt Nakliyat Hafriyat" adı altında Gaziantep’te faaliyetlerine başlamış olup, Kardeşleri ile Aile işverenliği çatısı altında uzun yıllar devam etmiştir.

90’lı yıllarda SANKO Holding, Örmesan Holding, Bileşik İnşaat, Uğur İnşaat, Sakıcı İnşaat, Arif Sözmen İnşaat, Çalışkan İnşaat, Oska İnşaat, Rıdvan Köksüzer İnşaat (MRS) gibi firmaların Temel Kazısı, Hafriyat ve Çevre düzenleme gibi işlerini yapmıştır.

01.01.2005 yılından İtibaren, Ramazan Kurt işverenliğini “Deniz Kurt İnşaat” olarak şirket statüsüne alarak kurumsallaştırıp; Gaziantep İl Özel İdare’ye ait Köylerde Yol yapımı, Kanalizasyon ve İçmesuyu gibi altyapı çalışmalarını sürdürmüştür.

Çeşitli illerde; Mardin Nusaybin > Beyaz Su Hattı, 43 Km Erzincan İl Özel İdare > Trabzon 12 Km Yol Yapımı Van Başkale 6. Hudut Alayı > 18 Km Yol Yapımı Zonguldak Çaycuma arası > 28 Km Yol Yapımı gibi çalışmaları tamamlayıp, 2011 yılından itibaren de, Gaziantep ili ağırlıklı;

Köprülü Kavşak Temel Kazı işlemleri Şehir İçme Suyu Deposu yapımı Doğalgaz ve Kanal Kazı işlemleri Alt Yapı Kanalizasyon işlemleri Yol Yapım İşleri ve Menfez yapımı Sathi Kaplama yapımı (ilçe ve Köyler) Sıcak Asfalt yapımı gibi alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir.

Top